20.06.2013./ČETVRTAK/ U 19:30 SATI-IGRALIŠTE U KOBILIĆU

NK VATROGASAC-HNK GORICA  1:12
(0:2,1:4,0:2,0:4)

STRIJELCI:0:1 M.Memić,0:2 A.Bakula,0:3 D.Abazović,0:4 D.Abazović,0:5 J.Rak,
1:5 Tadej,1:6 D.Abazović,1:7 I.Deverić,1:8 J.Rak,1:9 P.Nezirović,1:10 M.Memić,1:11
A.Bakula,1:12 ,D.Kujundžić 11-m

1.četvrtina:Kujundžić,Bobesić,Babić,Pavleka,Ivček,Deverić,Bakula,Nezirović,Memić,
Jandriš,Klafurić
2.četvrtina:Kolarec,Babić,Šego,Ivček,Srbelj,Nezirović,Deverić,Lagundžija,Šimić,
Rak,Abazović
3.četvrtina:Crnolatec,Memić,Šego,Bobesić,Srbelj,Deverić,Ivček(Jandriš),Lagundžija,
Šimić,Rak,Abazović
4.četvrtina:Buđak,Memić,Babić,Šego(Crnolatec),Jandriš,Srbelj,Pavleka,Nezirović,
Klafurić,Bakula,Kujundžić

Reći će neki da suparnik poput Vatrogasca ne bi trebao biti mjerilo momčadi koja će igrati u najkvalitetnijem rangu natjecanja.Međutim,riječ je o suparniku s kojim smo se uvijek mučili.Ili smo pobjeđivali minimalnom razlikom ili gubili utakmice.Rezultat,ali i prikazana igra,govorie da smo napredovali na planu građenja igre,pronalaska svrsihodnih rješenja u fazi napada.Šteka nam faza obrane,odnosno igrači bi morali biti agresivniji i odlučniji pri pokušaju oduzimanja lopti.Na tome ćemo maksimalno raditi u pripremama za slijedeću sezonu.Očekujem da će se svi igrači maksimalno potruditi izvršiti sve zadatke postavljene pred njih jer u protivnom teško će do koje minute u prvenstvu.

TRENER:Marko Pancirov