Sudac:Ivan Čužić(V.Gorica)   Pomočni:Nikola Šimunović i Davor Merkaš(V.Gorica)

Strijelci:1:0-M.Ivančić(22),1:1-S.Štefanac(40)

Žuti kartoni:M.Preradović(30) i J.Žirović(41)

HNK GORICA:D.Kujundžić,D.Č.Bobesić,J.Žirović(kap.),M.Zeko,L.Kovačić(od 41
A.Čosić),M.Preradović,M.Ivančić,M.Memić(od 57 K.Ivček),D.Lagundžija(od 41 M.Jandriš),
KLUPA:P.Crnolatec,K.Ivček,Ž.Babić,I.Klafurić,L.Pavleka,A.Čosić,M.Jandriš

NK TRNJE:Hodak,Trbuljak(kap.),Dajčer,Ružička((od 3 Carić),Tolj(od 38 Mioč),Popović,
Dabić(od 47 Pižić),Pocrnić,Štefanac,Sedak.B.David (od 59 Vugrinček),Sedak.B.Daniel
KLUPA:Bojković,Vugrinček,Pižić,Carić,Mioč

TRENER:Igor Miletić

Danas su svi igrači pokazali da mogu puno više nego što su prezentirali u zadnje četiri utakmice i to protiv odlične ekipe Trnja sa kojima imamo dva poraza u prijateljskim utakmicama i jedan neodlučen rezultat iz jesenskog djela prvenstva,kada smo doslovno čudom ostali neporaženi.Danas je to bila sasvim druga slika.Od početka smo krenuli čvrsto,borbeno i pritisnuli Trnje na njihovu polovicu i već smo u prvim minutama mogli povesti,ali nekoliko udaraca  igrači Trnja u svom šesnaestercu uspijevaju blokirati,a zatim i sa same gol linije glavom izbiti loptu.Bolju igru u prvom poluvremenu ipak uspijevamo iskoristiti  u 22 min.iz lijepe akcije,kada Lagundžija probija po lijevoj strani, šalje povratnu loptu na peterac Trnja  na koju natrčava Ivančić i  postiže gol.Bolju igru u prvom poluvremenu nismo znali još bolje iskoristiti,tako da je poluvrijeme završilo našim minimalnim vodstvom.U drugom poluvremenu od početka ravnopravna igra,a onda 41 minuta slobodnjak za Trnje i uz dosta sreće gosti postižu gol za 1:1.Taj gol nas je malo presjekao,pa Trnje to koristi i djeluju opasnije po naš gol,ali ne stvaraju neke konkretne prilike,već je bilo nekoliko kornera i polu prilika,a najbolju priliku u drugom poluvremenu imamo mi u 53 min.kada Babić bježi zadnjoj liniji Trnja,izlazi sam pred golmana,ali udarac završava iznad gola.Na kraju realan rezultat,a bez obzira što nismo uspjeli pobijediti,dojam je većine da smo odigrali odličnu utakmicu,za koju svi klinci zaslužuju čestitke.

Sljedeća utakmica je protiv NK Dubrava u gostima...

--------20.kolo:05/06.04.2014.---------- IMLAĐI -   STARIJI