STRIJELCI:1:0,2:0(Segesta 10 i 15 min.),2:1 M.Jandriš(33 min.),2:2 A.Bakula(39 min.),3:2,4:2(Segesta 47 i 49 min.),4:3 M.Ivančić(57 min.),5:3 (Segesta 60 min.)

HNK GORICA:D.Kujundžić(od 31 min.P.Crnolatec,a od 51 min.D.P.Buđak),
Ž.Babić(od 16 min.A.Čosić),D.Č.Bobesić,J.Žirović,K.Ivček(od 31 min.
D.Lagundžija),L.Kovačić(od 45 min.D.Srbelj),M.Ivančić,P.Nezirović(od 50 min.
L.Pavleka),M.Jandriš(od 40 min.J.Rak),A.Bakula(od 45 min.I.Klafurić),M.Memić
(od 45 min.D.Abazović)

HNK SEGESTA-HNK GORICA 5:3(2:0)..Slab ulazak u utakmicu,niti blizu kao protiv Lokomotive i do 15 min.Segesta zasluženo vodi sa 2:0.Zadnji 10 min.prvog poluvremena se pomalo dižemo i igramo ravnopravno sa domaćinom.U drugo poluvrijeme ulazimo puno bolje i presingom odmah na zadnju liniju domaćina iste tjeramo na pogreške i u prvih 15 min.stvaramo priliku za prilikom,te  uspijevamo izjednačiti na 2:2,poslije opet pad u igri i može se reći dosta olako primamo 3 gola do kraja utakmice,kao i prva dva u prvom poluvremenu.

Poslije nas su igrali stariji pioniri,na poluvremenu smo gubili sa 2:0,a krajnji rezultat ću objaviti naknadno.HNK SEGESTA-HNK GORICA 3:0(2:0)