NŠC Stjepan Spajić:pomoćno igralište              GLEDATELJA:40

STRIJELCI:0:1 M.Jandriš(53),1:1 K.Perić(54)

HR.DRAGOVOLJAC:Ševerdija,Čančar(od 31 Buljat),Bužan,Perić,Stanić(od 40
Đurđević,a od 58 Zagorec),Zavalić.NISU IGRALI:Botić,Mateković

HNK GORICA:P.Crnolatec,L.Kovačić,D.Č.Bobesić,J.Žirović(kap.),Ž.Babić,
A.Bakula,M.Ivančić,M.Jandriš,D.Lagundžija,P.Nezirović(od 60 K.Ivček),M.Memić
(od 59 A.Čosić)

KLUPA:D.Kujundžić P.V,D.Srbelj,L.Pavleka,I.Klafurić,K.Ivček,J.Rak,A.Čosić

TRENER:Mario Paviša

HR:DRAGOVOLJAC-GORICA 1:1(0:0)Debi u 1.HNL SREDIŠTE ZAGREB naši su klinci odigrali iznad svih očekivanja.Cijelu utakmicu su igrali ravnopravno protiv favoriziranog domaćina i šteta je što smo gol primili odmah nakon našeg vodstva.Što se tiče prilika i tu smo bili potpuno ravnopravni,jedino na početku dok se nismo najbolje snašli domaćini su imali nekoliko dobrih udaraca sa ruba šesnaesterca,ali je Crnolatec sjajnim obranama spriječio vodstvo domaćina,ali kako je utakmica odmicala mi smo bili sve opasniji i imali bolje šanse od Dragovoljca, a na kraju 1.poluvreme je završilo realno(neriješeno).U drugom  poluvremenu klinci su nastavili sa dobrom igrom i to je rezultiralo našim vodstvom u 53.min kada je M.Jandriš dobio loptu na 35-40 m od domaćeg gola i prebrzi za domaću obranu izašao 1 na 1 na domaćeg golmana i postigao gol.Na žalost odmah i primamo gol.U zadnjem napadu imali smo i odličnu šansu za pobjedu kada je Lagundžija izveo slobodnjak,a u gužvi Ivančić sa 5-6 m pogađa golmana.Na kraju moramo biti zadovoljni,jer nam nitko nije davao neke šanse za povoljnim rezultatom,pogotovo ako se sjetimo prijateljske utakmice krajem 6.mjeseca i poraza od 8:1.Danas su jednostavno bili svi odlični od golmana do napadača,ali se ne smijemo opuštati jer nas već u srijedu čeka teška utakmica protiv uvijek dobre ekipe Naftaša.

St.pioniri 1:NK H.DRAGOVOLJAC-HNK GORICA 0:1(0:1)Čestitke starijim pionirima na odličnoj predstavi i potpuno zaslužena osvojena tri boda.