SUDAC:Dominik Benković POMOĆNI:Marjan Blažević i Igor Kušer(svi Zaprešić)

DELEGAT:Matija Dukić(Zaprešić)GLEDATELJA:40 TEREN:odličan za igru

STRIJELCI:0:1 M.Ivančić(21),1:1 O.Petrović(47),2:1 J.Šoštar(59)

NK INTER ZAPREŠIĆ:Tolić,Božić,Šinko,Markuš,Mat.Benčić(kap.),Atlija,Kunst,

HNK GORICA:P.Crnolatec,L.Kovačić,D.Č.Bobesić,J.Žirović(kap.),A.Bakula(od 56
L.Pavleka),M.Jandriš(od 46 A.Čosić),K.Ivček,P.Nezirović(od 54 I.Klafurić),M.Memić,
Ž.Babić,M.Ivančić

KLUPA:D.Kujundžić P.V,D.Srbelj,L.Pavleka,I.Klafurić,A.Šimić,J.Rak,A.Čosić

St.pioniri:NK INTER ZAPREŠIĆ-HNK GORICA  2:1

NK INTER-HNK GORICA  2:1(0:1)Još jedna utakmica protiv ovaj puta favoriziranog Intera koji je na kraju i zasluženo pobijedio,ali ne lagano kako se to možda očekivalo,već teškom mukom doslovce u zadnjoj minuti utakmice.Prvo poluvrijeme smo odlično parirali domaćinu i zasluženo otišli na odmor sa golom prednosti,a gol je postigao u 21 min. M.Ivančić udarcem sa 20-tak metara.U drugom poluvremenu domaćini zadnjih 20-tak min.imaju inicijativu i uspijevaju preokrenuti rezultat u svoju korist,iako u toj inicijativi nisu stvorili neke velike prilike osim onih iz koji su i postigli golove.Na kraju šteta što nismo uspjeli izdržati zadnje dvije minute,ali i to je nogomet i ne umanjuje zasluženu pobjedu Intera.U ponedjeljak počinju školske"RADOSTI",te svima želim uspješnu školsku godinu,a uz treninge trebamo se pripremiti za slijedećeg suparnika NK Karlovac 1919.