SRC:VelikaGorica      Gledatelja:60      Delegat:Stjepan Petrac(Gornja Lomnica)

Sudac:Petar Jerbić   Pomoćni:Danijel Rožić i Tihomir Bratković(svi Vel.Gorica)

Strijelci:1:0 P.Nezirović (35),1:1 J.Fumić(58)

HNK GORICA:P.Crnolatec,L.Kovačić(od 53 A.Čosić),D.Č.Bobesić,J.Žirović(kap.),
KLUPA:D.Kujundžić,A.Bakula,D.Srbelj,M.Jandriš,L.Pavleka,A.Šimić,A.Čosić

NK ZAGREB:I.L.Lukić,K.Kopljar,D.Brezec,L.Uzelac(kap.),M.Krišto,M.Vrdoljak
(od 40 L.Blažanović),J.Kozlovec(od 40 J.Fumić),M.Uzelac,M.Petričević,J.Jurišić,
J.Raužan(od 47 J.Zlatić)
KLUPA:J.Fumić,J.Zlatić,L.Blažanović

HNK GORICA-NK ZAGREB  1:1(0:0)..Odlična utakmica naših klinaca i jednostavno ne vjerojatno da nismo pobijedili.Zagreb je prividno imao inicijativu bez prilika za gol u prvom poluvremenu,a u drugom odmah na početku imamo 4.. 100% šanse od kojih jednu koristi Patrik Nezirović.Cijelo drugo poluvrijeme bili smo konkretniji,ali nismo uspjeli iskoristiti svoje prilike i polu prilike dok je Zagreb imao jednu 100% šansu na cijeloj utakmici kada je njihov igrač promašio prazan gol sa 7-8 metara u 50 min..I onda po starom pravilu dobivamo gol pred kraj utakmice u 58 min.iz slobodnjaka.
Možda je i bio prekršaj,ali je sigurno da taj prekršaj ne bi sudio niti jedan sudac za nas na gostovanju,a niti današnji "DOMAĆI" sudac taj isti prekršaj da je bio za nas ne bi niti u ludilu dosudio.(Ne želim više o našim "DOMAĆIM" veliko goričkim sucima trošiti riječi"ČAST IZUZECIMA).

Prvi dio prvenstva je završio i na kraju moramo biti prezadovoljni,jer smo pokazali suprotno mišljenju nekih da nismo kanta za napucavanje,već smo zajedno sa našim "ODLIČNIM"starijim pionirima skupili bodova koliko još nije uspijela skupiti niti jedna naša generacija mlađih i starijih pionira u 1.HNL središte Zagreb, te smo jako blizu da osiguramo primarni cilj,a to je ostanak u ligi.

Još jednom BRAVOOO!za sve klince i trenera,većinu roditelja koji su vjerno pratili sve utakmice i davali klincima podršku,a sad se okrećemo treninzima u dvorani(do kraja mjeseca još vani),turnirima u malom nogometu,a o rasporedu treninga,utakmica biti će te pravodobno izvješćeni.

Rezime polusezone:jednostavno kada se uzme sve u obzir "ČISTA DESETKA"za sve klince i trenera,a kada još popravimo igru(mirnoća u primanju i predaji lopte),te koncetracija u zadnji 10 minuta utakmice,biti će još bolje.(Golove smo primali u pravilu od 51-59 minute:Dragovoljac-Gorica 1:1 u 54 min.Gorica-Naftaš 2:1 u 51 min.Inter-Gorica 2:1  u 47 i 59 min.Gorica-Dubrava 1:1 u 51 min.Kustošija-Gorica  1:3 u 55 min.Gorica-Dinamo 0:6 u 51 i 54 min.Špansko-Gorica  2:2 u 58 min.Gorica-Zagorec 2:1 u 58 min.HAŠK-Gorica  3:2 u 55 i 58 min. i Gorica-Zagreb 1:1 u 58 min.

Ovom prilikom bi još jednom čestitao našim starijim pionirima na uspješnoj polu sezoni i remiju sa Zagrebom koji je do danas imao sve pobjede osim jednog poraza i to od GNK Dinama.

-------15.kolo:16/17.11.2013.---------- IMLAĐI -   STARIJI