SRC V.GORICA:pomoćno igralište                              GLEDATELJA:40

SUDAC:Šiminović Nikola                    POMOĆNI:Čužić Ivan i Rojc Lada

STRIJELCI:1:0 M.Ivančić(27),2:0 M.Ivančić(40),2:1 M.Čavar(51)

HNK GORICA:P.Crnolatec,L.Kovačić,D.Č.Bobesić(od 55 A.Čosić),J.Žirović(kap.),

KLUPA:D.Kujundžić P.V,D.Srbelj,L.Pavleka,I.Klafurić,K.Ivček,J.Rak,A.Čosić

ŽUTI KARTON:L.Kovačić(50)

NK NAFTAŠ IVANIĆ:Čuni,Šafran,Starčić,Domitrović(od 46 Pavlović),Tomas,
Krznarić,Jelić,Čavar,Šimunović,Marinčić NISU IGRALI:Milošević,Baković,
Domitrović,Božić

St.pioniri:HNK Gorica-NK Naftaš Ivanić  3:1(1:0)još jedna potpuno zaslužena pobjeda i nova tri boda.Bravoooo!!!

HNK GORICA-NK NAFTAŠ  2:1(1:0)Današnja utakmica je pokazala da u ligi nema laganog protivnika i da će se naši klinci za svaki bod morati dati sve od sebe.Utakmica je bila više borbena bez previše prilika na jednoj i drugoj strani,gdje su gosti na početku dugim loptama pokušavali prebaciti našu zadnju liniju,ali koja je i danas odigrala odlično kao i protiv Dragovoljca.Pred kraj prvog poluvremena imamo blagu inicijativu i onda u 27 min.Ivančić s 16-17 m puca po golu koja uz veliku pomoć gostujućeg golmana ulazi u gol.Odmah minutu poslije Nezirović proigrava Memića koji izlazi 1 na 1 na golmana,ali njegov udarac odlično brani golman Naftaša.U drugo poluvreme ulazimo malo uspavano,ali i tako gosti nestvaraju šanse za pogodak,a zatim ponovno lopta u 40 min. dolazi do Ivančića koji fenomenalno odmjerenim udarcem sa 20-tak metara prebacuje gostujućeg golmana za naše vodstvo od 2:0.Gol primamo u 51 min.nakon čega se uvukla manja nervoza u naše klince,ali su utakmicu do kraja odigrali borbeno i čvrsto,te nisu omogućili gostima da stvore neku priliku za izjednačenje.

Na kraju veliko bravo za sve igrače i trenera koji trebaju nastaviti sa radom kao do sada,doći će i porazi i vjerujem nove pobjede,iako nitko gotovo nije previše vjerovao u ovu ekipu,osim naravno prethodnog trenera Marka Pancirova,sadašnjeg
Maria Paviše i nas većina roditelja.Vjerujemo da smo uz odlične naše starije pionire u stanju osigurati primarni cilj,a to je ostanak u 1.HNL

(za više slika kliknite foto galerija)

NK DINAMO(NČ)-HNK GORICA 2:1 Danas 27.08.2013.većina igrača koja nije igrala 1.kolo protiv Dragovoljca imali su trening utakmicu protiv NK Dinamo-Hidrel(NČ) koji su nastupili sa kombiniranim sastavom(01,00 i 99 godištem)pošto nemaju ml.pionira i utakmica je završila 2:1 za domaćina ,iako su naši klinci bili i bolji,ali nisu iskoristili svoje šanse.Strijelac jedinog pogotka za nas je bio Ivan Klafurić.